Forbes က ထုတ္ျပန္တဲ့ (၂၀၂၀)အတြက္ ၀င္ေငြ အေကာင္းဆံုး မင္းသား(၁၀)ေယာက္

Posted on

(၂၀၂၀)ခုႏွစ္ အတြက္ ၀င္ေငြ အ ေကာင္းဆံုး အမ်ိဳးသား အႏုပညာရွင္ စာရင္းကိုေတာ့ Forbes မွာ အခုလို ေဖာ္ျပ ထားပါတယ္။ဘယ္အႏုပညာရွင္ က ၀င္ေငြ အ ေကာင္းဆံုး လဲ ဆိုရင္ေတာ့………

10.Jackie Chan

အ  ေမရိကန္ ေဒၚလာ သန္း (၄၀) နဲ႔ နံပါတ္ (၁၀) ေနရာ ကို ရခဲ့ပါတယ္။ၿပီးခဲ့တဲ့ ႏွစ္က ဇာတ္ကား (၅) ကညး ရီုက္ခဲ့ပါတယ္။ဇာတ္ကား အျပင္ ေၾကာ္ျငာေတြ ေၾကာင့္လည္း အခုလို ၀င္ေငြ ကို ရခဲ့တာပါ။

9.Adam Sandler

 

View this post on Instagram

 

@onceinhollywood / @adastramovie & @uncutgems

A post shared by Adam Sandler (@adamsandler) on

(၄၁)သန္းနဲ႔ နံပါတ္ (၉) ေနရာကို ရခဲ့တာပါ။Netfilx နဲ႔ Murder Mystery ဇာတ္ကား  အၿပီးမွာ ေနာက္ထပ္ ဇာတ္ကား (၄)ကား စာခ်ဳပ္ ခ်ဳပ္ ခဲ့ပါတယ္။ေရွ႕ဆက္ ၿပီးလည္း ၀င္ေငြ တိုးၿပီး အလား လာ ေကာင္း ေနတဲ့ အ ေန အထားပါ။

8.Will Smith

 

View this post on Instagram

 

Me reuniting with the outdoors this weekend Haha 🙂 📷 @georgeholzofficial

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

(၄၄.၅)သန္းနဲ႔ နံပါတ္ (၈) ေနရာကို ရခဲ့တာပါ။ ဇာတ္ကား အျပင္ သူ႔ရဲ႕ ဆုိရွယ္မီဒီယာ ေပၚမွာ နာ မည္ႀကီး ေအာင္ျမင္ မႈ ေတြ ေၾကာင့္လည္း ၀င္ေငြ တိုး ေနတာပါ။

7.Lin-Manuel Miranda

 

View this post on Instagram

 

y’all if I see this ONE (1) MORE TIME

A post shared by Lin Manuel Miranda™ (@_lin.manuelmiranda) on

(၄၅.၅)သန္းနဲ႔ နံပါတ္ (၇) ေနရာကို ရခဲ့တာပါ။ဒီႏွစ္ထဲမွာ Hamilton နဲ႔ ေဒၚလာ (၇၅)သန္း ရခဲ့ပါတယ္။ In the Heights  ထြက္ရင္လည္း ေနာက္ႏွစ္ (2021)မွာ ထပ္ၿပီး ၀င္ေငြ  ေကာင္းမယ့္ အ ေန အထားမွာ ရွိပါတယ္။

6.Akshay Kumar

 

View this post on Instagram

 

Sometimes it’s best to sit it out 😷 #ThisTooShallPass

A post shared by Akshay Kumar (@akshaykumar) on

(48.5)သန္းနဲ႔ နံပါတ္ (၆) ေနရာမွာရွိ ေနတာပါ။သူ႔ရဲ႕ ပထမဆံုး ရုပ္သံစီးရီး The End for Amazon Prime  အတြက္ ႀကိဳးစားေနပါတယ္။ေၾကာ္ျငာေတြ က ေန လည္း ၀င္ေငြ ေတြ တိုးေ နတာပါ။

5.Vin Diesel

 

View this post on Instagram

 

/smile

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

(54)သန္းနဲ႔ နံပါတ္ (5) ေနရာမွာရွိ ေနတာပါ။animated Netflix series Fast & Furious Spy Races မွာ Producer အ ျဖစ္ တာ၀န္ယူထားပါတယ္။

4.Ben Affleck

 

View this post on Instagram

 

That was fun. Thanks for having us @nba and @laclippers. Next stop @thewayback premiere! 🏀 #TheWayBack

A post shared by Ben Affleck (@benaffleck) on

(55)သန္းနဲ႔ နံပါတ္ (4) ေနရာမွာရွိ ေနတာပါ။The Way Back ၊ Netflix ရဲ႕  The Last Thing He Wanted တုိ႔နဲ႔ ဒီႏွစ္ ထဲမွာ ဇာတ္ကားေတြ ထြက္ခဲ့ပါတယ္။

3.Mark Wahlberg

 

View this post on Instagram

 

Captain 😎😂❤️

A post shared by Mark Wahlberg (@markwahlberg) on

(58)သန္းနဲ႔ နံပါတ္ (3) ေနရာမွာရွိ ေနတာပါ။Spenser Confidential က ေတာ့ Netflix ရဲ႕ တတိယ ေျမာက္ လူၾကည့္ အမ်ားဆံုး  original film ျဖစ္လာခဲ့ပါတယ္။

2.Ryan Reynolds

 

View this post on Instagram

 

Offer is live. This isn’t a gimmick. 3 free months of premium wireless available now. LINK IN BIO. #mintowner

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

71.5 သန္းနဲ႔ နံပါတ္ (2) ေနရာမွာရွိ ေနတာပါ။လက္ တ ေလာမွာေတာ့ Netflix ရဲ႕ အဖိုး တန္ ေလး ျုဖစ္ ေနပါတယ္။ Six Underground ၊Red Notice က ေန ေဒၚလာ သန္း (၂၀) ေက်ာ္ ရထားပါတယ္။ဇူလိုင္ မွာေတာ့ Netflix ကေန Reynolds ရဲ႕ တတိယ ေျမာက္ ဇာတ္ကား အ ေၾကာင္း ေၾကညာ ထားပါတယ္။

1.Dwayne Johnson

(87.5) သန္းနဲ႔ နံပါတ္ (1) ေနရာမွာရွိ ေနတာပါ။Netflix ရဲ႕ Red Notice ၊ Project Rock Collection တို႔ ကို ေက်းဇူး တင္ရမွာပါ။အဲ့ဒါ ေတြ ေၾကာင့္ ခုလို နံပါတ္ တစ္ေနရာကို ရတာပါ။

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *